| maria14142 a întrebat:

Se poate folosi tabla ouija de o singura persoana?

11 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu! Nu iti recomand sa faci asta! Nu este o jucarie! Este foarte periculos! Lasa spiritele mortilor sa se odihneasca pentru totdeauna, astfel nu vei mai scapa niciodata de ei, nu vei mai avea liniste vreodata! Mai gandeste-te!

| BadAngel3 a răspuns:

Nu. Unul trebuie sa puna intrebarile si altul sa noteze. Uneori raspunsurile nu sunt coereente sau literele pot urma unele dupa altele foarte repede.

| Robi1444 a răspuns:

Bai fratilor. tabla asta de coaja sau cum se mai zice. este o porcarie.
Va uitati la prea multe filme horror bai praduitoriilor.

| maria14142 explică:

Wow......stati calmi..nu voiam sa o folosesc, intrebam doar pentru ca un amic, vrea sa si cumpere prostia asta si m a întrebat daca il ajut, eu am spus nu si el a zis ca o folosește singur...mai apoi m am informat mai mult și am aflat i groaza de tâmpenii cu privire la tabla asta. Acum am mai multe argumente ca să l fac să se răzgândească.
Multumes

| daniel33441 a răspuns (pentru maria14142):

Am mai auzit eu faza cu "prietenul".voi va plictisiti la scoala si nu stiti ce sa faceti. dupa prostiile astea veniti aici sa ne intrebati ce sa faceti cand il vedeti pe satan in balcon.pe bune parca sunteti in epoca de piatra.lasa mai fato prostiile si ia o carte si citeste.iti arde de senzatii tari? ia si uita-te la un film de groaza.e mai putin inutil decat cacatu' de tabla.

| maria14142 explică (pentru daniel33441):

Eu vorbesc foarte serios, daca tie iti arde de glume e problema ta!

| daniel33441 a răspuns (pentru maria14142):

Da chiar nu glumeam deloc..omu in lipsa de ceva folositor se apuca de tampenii

| maria14142 explică (pentru daniel33441):

Asta este adevarat, dar eu sunt genul de persoana care sta inchisa in camera ei si citeste.

| daniel33441 a răspuns (pentru maria14142):

Nu...esti tipul de persoana care sta inchisa in camera si trezeste mortii.give me a break.in loc sa va preocupe sa bagati ceva la cap sa invatati ceva ca satui suntem de tineri incapabili fara viitor voua va arde de chemat stafia lui mos ion roata. vorba aia... tara arde si baba se piaptana.mai vrem sa avem o tara ca afara.la pastele cailor. tabla asta iti va da un job? iti va pune o paine pe masa?

| xDIABOLIQUE a răspuns:

Nu. E foarte periculos să faci asta.