| inna a întrebat:

Se poate murii de ras? laughing

Răspuns Câştigător
| CenturyChild a răspuns:

Cred ca da. daca razi atat de mult in cat uiti sau nu mai poti sa respiri...In orice caz daca intr-adevar se poate, cred ca asta o sa fie cauza mortii mele tongue.

16 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Probabil, daca te sufocitongue

mira
| mira a răspuns:

Da. Daca scrii cu 2 de i.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La figurat, da.

| dulshe a răspuns:

Daca rade pana se ineaca dalaughing

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Sigur ca se poate. Daca razi, ca muta la salcie, fara masura...

| anonim a răspuns:

Da.la figurat. laughing

| claudya a răspuns:

Ar fi culmea atunci nu ar mai rade nimeni...

| alma a răspuns:

Depinde cind rizi daca rizi in timp ce maninci ti se pot bloca caile respiratorii si sigur ca poti sa mori, daca nu risul este o terapie excelenta penteu fiintele umane. P. S. Rizi cit poti de mult

| Onutzu a răspuns:

Daca ràzi de cine nu trebuie se poate laughing

| diavolitza a răspuns:

Daca da, as fi moarta de mult whistling

| clara a răspuns:

Se poate; la figurat, dar si la propriu. Si totusi cica este recomandabil sa razi zilnic cate 3 ore laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cu ce te razi .....gillete mach 3 te ar ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am incercat...sau ma rog am fost pe cale sa incerc... dar viata trebuie traitawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca risu ingrasa