| Atlanthenian a întrebat:

Se poate organiza o excursie intr-un anumit loc, la o anumita data? Cine ar putea organiza? Ai vrea sa vezi un eveniment unic si sa-l filmezi?
In 5-6-7 august, in Masivul Bucegi, la Masivul Ceahlau, aproape de Varful Omu, langa Varful Toaca, langa Varful Piatra Ciobanului, la rasarit de soare, un echilibru de raze solare, umbre, curcubeu, formand o holograma piramidala naturala si vreau sa fiu acolo in acel moment, poate ca si voi vreti, dar nu stiu cum sa ajung acolo si nu pot singur, nu am mai mers intr-o excursie. Cine ar dori? Si cum?

1 răspuns:
| 9gag a răspuns:

Mergi la o agentie de turism din orasul tau si explica-le care e faza si daca nu au deja o ruta planificata pentru atunci sigur o vor face pentru ca e ceva interesant.Succes