| nmn1 a întrebat:

Se pricepe cineva la dat nickname-uri creepy? Doresc sa aflu si eu cateva nickname-uri dar as prefera sa nu fie ceva simplist, sa fie mai complex, mi-ar placea un nickname care sa nu insemne neaparat un animal/obiect, etc.
Aveti idei de nickname-uri scary/creepy, site-uri de pe care as putea gasi nickname-uri sau sa imi creez eu acolo unul, mici idei sau altceva de genul?
Tin sa mentionez ca eu caut nickname-uri, nu nume. E o diferenta intre cei doi termeni iar prin nickname ma refer la ceva de genul: Cyrex, Strix doar ca vreau ceva mai inspre tema de creepy dar sa isi pastreze intr-un fel cam acelasi tip de nickname mai complicat.

4 răspunsuri:
| Dandinelle a răspuns:

Poate gasesti ceva interesant pe-aici:
https://pairedlife.com/friendship/badass-nicknames

| Laibar_Nicu_1998 a răspuns:

Modificările ti le poți face tu.

Doom
Graves
Z00m
Xavier
Brain
Savitar
Comedor
纯洁的黑暗 (nu recomand)
Alfred
Casper
Freddy

| StefanInf a răspuns:

LastNightmare; Lucifer's Brother; NoEscape; 6FeetUnderground

| nmn1 explică:

Tin sa mai mentionez ca as prefera tot un nickname la fel ca exemplele de mai sus, adica sa fie formate dintr-un singur cuvant, nu 6feetunderground si altele. Ceva care sa nu fie simplist dar scurt la felmca exemplele de mai sus.