| thealchemist a întrebat:

Secretele celebritatilor:
http://artsyspot.com/......lebrities/
Le stiati?

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Off...de n-ar fi in engleza... big grin

| xSoaked a răspuns:

Nu stiam niciunul dintre acele secrete... care nu mai sunt secrete, de altfel. Nu pot sa cred intamplarea cu parintii lui Charlize Theron straight face
Majoritatea dintre noi au tendinta sa zica "Celebritatilor sa li se intample asta? Imposibil", dar noi uitam ca ei sunt oameni normali, cu probleme mai grave sau mai putin grave, ca toti ceilalti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow, Woody Allen și Oprah chiar m-au șocat! Mai ales Oprah! Ce a fost și ce-a ajuns!