| lSarcastiquel a întrebat:

Selena Gomez sau Demi Lovato? De ce?

Răspuns Câştigător
| noname2021 a răspuns:

Nu ma dau in vant dupa ele dar selena gomez cand, canta live are o voce naspa deci aleg demi lovato care are vocea mai misto live

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Niciuna. Nu-s fan...

| Xtadelo a răspuns:

Fuego ♥♥♥

| DarkBlood32 a răspuns:

Selena Gomez
De ce? De d`aia.

| 拉维尼亚 a răspuns:

Niciuna!

| cataleya a răspuns:

Eu nu sunt o fana inraita a lor dar mie mi se par amandoua la fel de dragute, si amandoua canta bine ( dar pentru ca trebuie sa alg : o aleg pe selena gomez)

| IszyKitty a răspuns:

Niciuna! Amandoua sunt niste... Minori paici:-s laughing

| Roxybbe a răspuns:

Eu nu fac diferenta intre ele. Adica, sunt amandoua staruri, amandoua sunt frumoase, chiar daca pe facebook sau pe unele site-uri spun tot felul de minciuni despre ele. Jurnalistii se tin dupa ale, dar tot minciuni spun. Stiti vorba aceea :" Aparentele insala!". Eu sunt de parere ca amandoua trebuie sa aiba viata lor personala/intima. Si cred ca o au... Si ele sunt oameni. Au dreptul la viatawinking

| CrIsTiAn700 a răspuns:

Demi Lovato e o drogata ce star...