| YoppKidde a întrebat:

SEO, Cine ma poate ajuta sa optimizez un site on site si off site? sau macar sam dea niste detalii despre cum sa o fac si o sa ma descurc singur

5 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Http://www.seositecheckup.com uite aici un tool care iti spune ce ai putea sa optimizezi pe situl tau

| sinblade27 a răspuns:

Ma cauti la pm si spune-mi in ce e facut te ajut eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.mini-games.ro. Uite aici un model de site optimizat seo :). Mult succes in continuare!

| vernon1001 a răspuns:

Salut! Du-te la http://comertulelectronic.com/contact/ si lasa adresa de email si un mesaj in care spui ce ai nevoie...lasa si adresa web a blogului sau website-lui tau.

| expertbet80 a răspuns:

Va rog ajutati-ma si pe mine sa optimizez un site, id meu: este expertbet80