| anonim_4396 a întrebat:

Si maine cine are de gand sa chiuleasca? de la scoala, liceu, facultate, munca, nu conteaza.

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Eu nu cred happy

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu,cu siguranta nu o sa chiulesc!

| Niiiicu a răspuns:

Eu merg fara scoala nu ma vad bine peste cativa anihappywinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti un morman de intrebari zilele aste, bag de seama...
Temele ti le-ai facut?

| Maui a răspuns (pentru anonim_4396):

Am trecut de mult timp de capitolul ala.

| Cherilyn a răspuns:

As vrea eu, dar ultima oara cand am chiulit de la o ora era sa mi se scada nota la purtare rolling eyes.

| lVlad a răspuns:

Prima zi...nu prea cred...vin examenele de testare nationala(cu camerelaughing )trebuie sa merg si eu la recapitularelaughing

| PTMLucian a răspuns:

Eu maine nu merg la liceu, este prima zi si vreau sa stau acasa sa lenevesc