| anonim_4396 a întrebat:

So HANNAH MONTANA
Ce e asta, de ce e innebunita atita lume dupa... "chestia asta"...
Sa nu credeti ca nu am cautat pe net...
Chiar nu imi dau seama... lamuriti-ma si pe mine va rog...
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Mihaela_2782 a răspuns:

Te lamuresc eu: Deci exista o adunatura de copii care viseaza la o viata de vedeta, au vazut un film cu o tipa care se sparge in figuri pe scena si se da,, mare vedeta" si li se pare,, cul". Prin urmare in loc sa isi vada de viata lor o venereaza pe regina pitipoancelor: Hannah Montana.
Pe scurt acest fan club e asemanator cu cel al lui Paris Hilton cu armata ei de blonde... big grin

35 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu cred ca exista o zi in care sa nu aud de ''domnisoara vedeta'' (Hannah Montanachatterbox )
Este o cantareata si joaca intr-un film care se difuzeaza pe Jetix...Deci se uita copii la el laughingCu varste cuprinse intre 3-12 ani straight face
Copii sunt inebuniti dupa eastraight faceSi sincera sa fiu nu stiu dc...
Eu m-am cam saturat sa aud intruna de ea chatterbox

nony
| nony a răspuns:

N-a murit? crying Copiii sub 10 ani vor fi foarte incantati. Ei sunt fanii.

Janina
| Janina a răspuns:

Tipa canta si joaca intr-un serial, iar toti copilasii sunt topiti dupa ea happy

asa ca firmele au profitat, astfel aparand pe piata: ceas Hanna Montana, chiloti Hanna Montana, tricouri Hanna Montana, microfon Hanna Montana, perna Hanna Montana, tablou Hanna Montana, sosetaHanna Montana, pix Hanna Montana, clame Hanna Montana, spray Hanna Montana, papusa Hanna Montana, revista Hanna Montana, mapa Hanna Montana, caiet Hanna Montana, postere Hanna Montana, monopoly Hanna Montana, carti de joc Hanna Montana, stickere Hanna Montana, lenjerie de pat Hanna Montana, peruca Hanna Montana, cipsuri/ pufuleti Hanna Montana.

| Pho3nix a răspuns:

Cu ce naiba ia vrajit hannah pe copii astia?thinking
A luat cartea de vraji a lui harry potter?thinking

| JoJo a răspuns:

Toti patru Zamby.thea, nu fi egoistasad

| JoJo a răspuns:

Daca ma lamureste si pe mine cineva de ce mai toti avem cate 2 stupide eu ma fac fana Miley Cyruslaughing

| JoJo a răspuns:

Da ela am inteleshee hee mersi mersi.

| TeoIonela a răspuns:

Haideti sa ne dam foc toti trei. poate asa scapam de HM.scuzele mele copiilor sub 12 ani sad

| fevrier a răspuns:

Ce e asta? Pe scurt, o porcărie. De ce e innebunită "lumea" după "chestia asta"? Pentru că fetişcanele de 5-11 ani se cred şi ele nişte mici dive, şi vor să ajungă la TiVi ca hanna banana care este chiar mai rea ca Paris Hilton.

| PastilutzaColorata a răspuns:

Sa ma tute in cur toti ce o plac pe HANNAH GRASANA ca canta de doi bani si are vreo 14-15 ani si o facut sex cu un barbat si are tatuaje si piercinguri si se da mare da are si bani si cand o vezi cum se imbraca zici ca e ultima cersetoare

| aNonim_4610 a răspuns:

Mie nu-mi place hannah montana, dar imi place miley cyrus doar unele cintece.si eu cred ca nu e prea decent sa discutati asa despre ea, ea are viata ei si noi pe a noastra, treaba ei ce face... a ajuns vedeta ca cinta bine, cred.eu doar mi-am spus parerea sa nu sariti asa la mine cu comentarii.

| ela_8957 a răspuns:

Deci cum? Nu stii cine este Hannah Montana? Este idolul copiilor de 11-15 ani...Eu am 14, dar sincer nu zic ca o urasc, dar ma streseaza...Pentru ca nu pot sa ma uit la un articol vestimentar, fara sa ma intrebe cineva:"La varsta ta, nu ai vrea ceva cu Montana?"...Hannah,fa-mi o placere, dispari!:X

Pa-pa!

| ela_8957 a răspuns:

JoJo, mai sunt si fani Hannah pe aicihappy...Nu au avut tupeu sa comenteze, dar au dat la "stupid" si "nefolositor" sa ne saturelaughing!

| scarllet a răspuns:

HM e un fel de Tom & Jerry varianta mai proasta...
so... danbnz, nu toata lumea e inebunita dupa "chestia asta" cum zici tu... copiilor le place...pentru ca ei nu au cum sa se uite la filme psihologice sau la alte filme in afara de shrek sau ice ige...
Totusi sa nu fim asa dramatici, ca inca nu a reusit sa umple media ca Simona Senzual sau alte...

| obarbiebruneta a răspuns:

Numele ei adevarat este Miley Cyrus. Este destul de faimoasa si se spune ca este cea mai bogata adolescenta. A ajuns departe cu muzica ei si sincer sunt mai mare de 12 ani. big grinbig grin

| schoky a răspuns:

Eu am 13 ani si e destul de tare serialul Hannah Montana, dar nu's fan Hannah, doar imi place serialul, e haios

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

NO.again.deci hanna montana e o fetita de 14-15 ani-miley cyrus cred ca asa se scrie pe numele ei.care a innebunit fetitele pentru ca sincer nu se comporta sa-si arate varsta.are si un serial.in care zice glume de 2 lei, ceva tipic adolecentiilor prietene.suferinte dp baietii dar exagerate si un ras pe fundal .de parca.anyway mi s-a luat de ealaughingsorry pentru fetele care sunt innebunite dp ea(6-13)ani! dar e... .deja e pe ghiozdane, pe penare pe agrafelaughingdeja e prea mult. mi sa luat de fata asta!:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 10 ani, sunt fan hannah montana, dar nu vreau sa am o viata de vedeta.Sunt un fan pentru ca imi place muzica ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o revista tare cu multe accesorii tari cadou... e saptamanala... 12 lei...imi place

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si sa stii ca eu am 13 ani si sunt mare fan

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hannah montana v-a facut ceva? nimic, dar o jigniti in continu. miem-i s-a luat de cei care spun lucruri urate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pa canta, e adevarata si e frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ilas Baga laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place hannah montana si daca nu va place asta nu inseamna ca trebuie sa spuneti ca vreti sa scapati de ea, ii spuneti hannah banana, si chesti de asta sunteti chiar nesimtiti si eu o ador din toata inima este mai buna decat voi de 1000000000 de ori hai pa ca voi nu aveti minte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu inteleg de ce le place la toti copii de HN

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu stiu cum sa fac rost dar inca sa va mai spun si voua

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca toata lumea e inebunita dupa so hannah montana deoarece si vedeta e frumoasa iar copiilo le place mult cum canta...eu nu as da atatia bani pentru o porcarie de revista cu hannah

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar exista