| LysaLysa a întrebat:

! SONDAJ!

Unde ai alege sa-ti petreci zilele de concediu/sa pleci intr-o mica vacanta?

La MaRe

La MuNtE

La TaRa

La OrAs

Astept pareri. Daca aveti inca putin timp, puteti spune "de ce iti place la..."?

Răspuns Câştigător
| fugi95 a răspuns:

Eu masi duce in caraibe.sa stau intins pe nisip in apa(+ o cabanuta doar cu un pat ca de restul ma descurc)aaa, si de ce imi place...ca e liniste.nu e nimeni care sa-ti fure locul de parcare, sau cu care sa te certi din cauza muzici.ai totul la cativa pasi, mancare, bautura si cel mai imporatnt liniste(eu de obicei nu folosesc virgule. folosesc... da e robotul cam ametit)