| Kent_Lung_Kent_Scurt_1991 a întrebat:

,, Sorry, your system does not support 3D graphics, please check your hardware and sistem configuration then try again"

Deci nu stiu de ce primesc aceasta eroare cand vreau sa intru in metin(private server) deci imi merg..jocuri cu cerinte mult mai mari...(merge si metin2 ro) dar nu merg serverele private de metin2? dc? >>nu este nimic din placa video

Răspuns Câştigător
| Nyx a răspuns:

Pentru servere private se cere de obicei instalarea de netframework http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=17851, directx http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35. Spune eventual si numele serverului, il iau sa vad si la mine daca pune probleme. O reinstalare a driverelor de la placa video nu ar strica, daca le ai.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt probleme de la placa video banuiesc. Daca stii o poti reinstala, daca nu te sfatuiesc sa nu te bagi! Bafta

| Kent_Lung_Kent_Scurt_1991 explică:

Incerc asta.maine..sa vad daca merge. daca nu. incerc sa instalez net.framework cu a zis Nyx.dar am net.framework 3.5 si nu vad de ce ar trebui..altul.in fine..incerc toate.variantele..daca nu merge nimic...din toate astea..incerc..o alta placa video! multumesc tuturor..pentru ajutor. :X