| ..pYtBulL.. a întrebat:

Sportul preferat? De ce?

Răspuns Câştigător
| albastrel a răspuns:

Dragostea big grin...hai bine sexul big grin

17 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Vloei si inot love struck
Dc?happy
Pt ca imi place sa practic ceste sprturi si pentru ca ajuta la dezvoltarewinking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Basketul... Intotdeauna mi-a placut... Am avut placere de a juca cu niste oameni extraordinari si am combinat utilul cu placutul. Faceam miscare si in acelasi timp ne simteam bine glumind sau razand din diferite motive.

| Silvia a răspuns:

Poi mie imi plac mai multe:
-Innot
-Handball
-Bascket
-Volei
-Fotbal [chiar daca nu stiu ca jochee hee imi place sa urmaresc joculhappybig grin]
-Gimnastica
-Etc.happy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Rugby- pentru ca s-a practicat in familie si pentru ca e un sport pentru gents.
Gimnastica si patinaj- pentru ca sunt armonioase
Sah- pentru ca dezvolta mintea...

| ing. a răspuns:

Sportul meu preferat este tenisul.
Mi se pare foarte interesant si captivant.
Atat sa joci cat si sa urmaresti la televizor.winking
Imi place mult, deoarece sunt o diversitate de lovituri, fiecare cu frumusetea eilove struck

| Ben. a răspuns:

Baschet
baietii mei joaca baschet. si sunt buuuuuuuuuni! cei mai buni!

| JackieSue a răspuns:

Tennis...pentru ca pur si simplu am o pasiune pentru el [:X]

| Brigitta a răspuns:

Volei:X Prietenul meu e voleibalistlaughing
Imi mai place natatia (imi place f mult apa si sa inot);
Patinajul artistic e f frumoshappy
Si ciclismul si baschetbig grin Sunt multe...happy

| Guitarlove a răspuns:

Tenis si dansul. Dansul este pur si simplu pasiunea mea! happy Mostenire de familie blushing! laughing. Iar tenisul ma ajuta sa ma mentin in forma.

| cristi27 a răspuns:

Imi plac f mult sporturile de iarna, sunt niste sporturi curate si f frumoase

| patriciaxd a răspuns:

Tenisul categoric...

atmosfera placuta, echipament dragut si este si un sport al mintii. e un joc complex.

| alindoolce a răspuns:

Mie imi place pescuitul! Pentru ca nu ma plictisesc niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tenis; volei ...deoarece imi plac...:X:XX:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Halbere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schiul. Il practic de la varsta de 4 ani. si ma face sa ma simt cumva. foarte sus, mai ales cand sar peste un hop :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Înot și volei dar și alte sporturi, tenis de câmp, atletism, etc. pentru că mă relaxează.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Innotul pentru ca pur si simplu ador apa.:X:X