| didu194 a întrebat:

Spune-ti-mi si mie ve rog niste sloganuri pentru protejarea animalelor!

Răspuns Câştigător
| stefangeles a răspuns:

''Dumnezeu a creat oameni si animalele, cine suntem noi sa rupem aceasta creatie ''

sau

''Daca viata ta ar depinde de un animal crezi ca te va trata alfel decat il tratezi tu pe el? ''

Animalele sunt creaturi salbatice, dc le omori sa dovedesti ca esti mai salbatic ca ele?

Sunt la profil Stiinte ale Naturii si as mai gasi cate-va sper ca ti-am fost de folos big grin

2 răspunsuri:
| heartgrenade a răspuns:

Salvati animalele pufoase si dragalaselaughing)