| YTBDrawingBase a întrebat:

Spuneti-mi jocuri asemanatoare Tomb Raider, Assasin's Creed. Ca sa te poti catara.

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Uite aici:
X-Men Origins Wolverine
Spider-Man 3
Devil May Cry 4
Prince of Persia (care vrei tu... recomand sand of time )
Prototype
The Hulk 2008

happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Homye18 a răspuns:

Splinter Cell, Seria Devil May Cry, Seria Hitman.

| AndreYutzUU a răspuns:

Poi,Air Man, Transformers 4(ti-l recomand), Spiderman 3(si asta ti-l recomand), Prototype(acest joc are 7 Gb cand il descarci si 13 Gb la instalare.pentru acest joc necesita un hdd(mai pe romaneste un hard)de 360 Gb, 1 Gb memorie ram, si placa video de 250.merita acest joc, uitete pe youtube si convinge-te de toate jocurile pe care t-i le-am scriswinking )