| DanisDns a întrebat:

Spuneti-mi niste aplicatii pentru iphone

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Art Circles - este o aplicaţie care îţi permite să aplici layere stilizate peste poze făcându-le astfel să iasă în evidenţă. (nu e free)

Find My iPhone - această aplicație este folosită pentru a localiza telefonul în cazul în care acesta este pierdut.

Led Flashlight HD - o aplicație simplă, care face utilizarea telefonului ca o lanternă.

ITermómetro - Această aplicație transformă smartphone-ul într-un termometru. Localizare bazată pe satelit (GPS) indică temperatura. Acesta oferă, de asemenea, un raport de vreme.

Touch Mouse = Transforma iPhone-ul intr tastatură fără fir sau trackpad.

Convert Units - Acest instrument este folosit pentru a converti măsurători, cum ar fi unghiuri, arii, energie, forță, lungime, presiunea, viteza, temperatura, etc.
Space - Iti arata cum sa gestionezi spatiul ocupat de pe iPhone

Scan - Una dintre cele mai bune cititoare de coduri QR.

Ultra Power Battery - Extinde durata de viață a bateriei indică timpul de încărcare și timpul rămas.

HD Ringtone Creator Lite - Creați tonuri de apel pentru iPhone, de asemenea, vă permite să vă folosiți vocea. Puteți genera un ton pentru fiecare persoană din contacte.

Flyernight - Cel mai bun plan de noapte de pe telefonul mobil.

Infinidock - Vă permite să adăugați cât mai multe icoane pe telefon.

Bafta!