| Andreiuts_1168 a întrebat:

Spuneti-mi niste bancuri seci happy Care nu se gasesc pe google happy Cel mai bun banc sec funda

13 răspunsuri:
| Chrristina a răspuns:

In curte arau doi copii, pe unul il chema Ionica, pe celalat il chema maica-sa in casa...
rolling on the floor)

| TheLastDancer15 a răspuns:

Vrei sec, sec sa fie!
Deci:
3 vaci crosetau apa minerala intr-un copac, cand un stol de elefanti vin, iar unul dintre ei intreaba:
-Nu va suparati, stiti cumva cat e ceasul?
La care o vaca scoate din poseta un termometru si ii raspunde:
-E miercuri!
Iar elefantul:
-Aaa, nu-i nimic, oricum cobor la prima!
XOXO

| Cher22 a răspuns:

Bula avea un cal albastru straight face

| iushsm a răspuns:

Eu il am de pe google...dar tot e un pic modificat de mine :

Doi iepuri stateau in varful muntelui everest. Unul dintre ei zice:
-Auzi...Cati ani ai?
-Miercuri si Vineri.
-Dar tu?
-Poimaine.
-Apropo...am inteles din revista CANCAN de iepuri ca esti impreuna cu Cenusareasa? E adevarat?
-Poate...

Concluzie:nu puneti Mentos in sucuri acidulate!

| iushsm a răspuns:

Vrei sa iti zic un banc tare? Piatra.

| Annaa a răspuns:

Un om avea 3 cai: unu alb, unu negru si unu mai incolo.

| MeScorpion a răspuns:

Ce face o blonda dupa ce iese din masina?
-Inchide usa.

| Teddy_7371 a răspuns:

Stanca.

| valy31 a răspuns:

V-am povestit vreodata despre mine?
- Minele sunt niste gauri din care ies minerii!

Cica mergea un om prin desert si la un moment dat ia o palma. Se uita in stanga, in dreapta, nimic, in sus senin.
Mai merge cat merge si mai primeste o palma, se uita in spate, in fata, nimic, in sus, senin.
Mai merge cat merge si mai primeste o palma, se uita in jos, nimic, in sus senin. Si uite asa un om a primit 3 palmi din senin...

-Alo, familia Lupulescu?
-Nu, aici e familia lu' Ionescu!

Doi betivi iesind dintr-o berarie:
- Ba, am uitat sa ma pis!
- Nu-i nimic, te invat eu.

- Cand cer baietii mana fetelor?
- Cand s-au saturat de-a lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 babe stau pe o stanca.Una ii zice la aialalta:
-Tu, ma crezi ca te imping jos?
-Nu.
Si baba o impinso de pe stanca.

| Bianca_2202 a răspuns:

Stiu eu unu:X...doua gogoase se plimbau prin desert.Una a cazut si i-a sarit gemu'laughingrolling on the floor)

| XxCataGramaxX a răspuns:

Iti zic eu un banc sec dar lung:

Baaaaaaaaaannnnnnnnccc Seeeeeccccc

| CryWithM3 a răspuns:

Cum traverseaza rosile strada? Ketchuplaughing