| Simple Girl:X a întrebat:

Spuneti-mi niste filme triste.la care ati planstongue Dau fundita la cele mai frumoase:X

Răspuns Câştigător
| MsGossier a răspuns:

Schindler's List, este genul de film pe care daca il vezi nu-ti mai trebuie altceva cateva zile/saptamani.
Este extrem de trist si real si te face sa te gandesti la el, mult timp dupa ce l-ai vazut.
Alte filme foarte triste (macar in anumite secvente) ar fi:
Forrest Gump, Ghost, Hearts In Atlantis, Hotel Rwanda, One Flew Over the Cuckoo's Nest, The Shawshank Redemption, The Notebook, The Passion of the Christ, The Pianist, Saving Private Ryan, Simon Birch, Titanic.The Notebook
Armageddon
One Flew Over A Cuckoo's Nest
The Green Mile

11 răspunsuri:
| wall a răspuns:

The last song(chiar plangi la filmul astasad )
remember me
idila de noiembrie

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

A walk to remember
Cruel Intentions 1
A cinderella story
The notebook
Juno
The Sleeping Dictionary
The Princess & the Marine
Tristan and Isolde
If only
A Very Long Engagement
Butterfly Effect
chiar sunt frumoase happy
funda? big grin

| louis3 a răspuns:

Iti recomand cu placere, filmul "Close to you"!
"Tu ce ai face daca ai stii ca persoana iubita va muri a doua zi? Ai dori ca si personajul din film sa schimbi tot, sa schimbi destinul? Ce cuvinte nerostite ai dori sa afle, ce lucruri nefacute ai dori sa faci, ce ai schimba din tot ceea ce ai facut pana acum? "
:X:X

| alandala a răspuns:

The Notebook - 100% vei scoate o lacrima happy

Răspuns utilizator avertizat
| euuuuuuu6 a răspuns:

Eu am plans la "up"

| neUtilizator a răspuns:

Mie mi-a placut mult "Lantul amintirilor". E foarte emotionant: trei frati care au asistat la uciderea parintilor lor au fost nevoiti sa fuga ca sa se salveze. Ei avusesera o familie fericita pana sa intervina criminalii. Cei trei s-au despartit si urmeaza sa vedem daca se vor mai intalni vreodata... Chear daca filmul e indian si mai vechi, mie mi-a placut mult! Sper sa va placa si voua!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indian : prietenii mei elefantii wooow

| larylovely a răspuns:

Hachiko, a dog story... absolut superb... daca chiar vrei sa plangi eu zic sa il incerci:-)n-o sa iti para rau.

| copilfardeminte40127 a răspuns:

,,A tale of Mari and three puppies''...este vorba despre o catea akita inu(ca Hachiko) care trece prin multe situatii urate pentru a avea grija de puii ei...am plans la cateva scene..Vizionare placuta!