| OneMoreGirl a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri pentru calculator interesante. Fundaaaa.

3 răspunsuri:
| Danutzu333 a răspuns:

Strategie: Medieval 2 : Total War, StarCraft 2, Age of empires 1 si 2, Heroes 5 : Tribes Of The East, etc.
Shootere: Crysis 1 si 2, Call of duty : Modern Warfare 1 si 2, S.T.A.L.K.E.R. : Shadow of Cernobyl, Arma 2 : Operation Of ArrowHead, Bioshock 1 si 2, etc.
Cars: Dirt2, Seria Need For Speed (Most Wanted, Underground 1, Underground 2, Prostreet, Shift, etc.), Grand Threft Auto : 4 Liberty City(cere multe resurse), etc.
Sports: NBA Live 2005, 2k9, 2k11, NHL 2005, Fifa (08, 09, 10, 11), etc.
Rpg: Torchlight, Metin2laughing, MuOnline, Lineage 2, League of legends, etc.
Acestea sunt jocurile pe care le-am jucat eu mi s-au parut interesante dar de la Rpg toate sunt multiplayer si te plictisesti imediat poti sa cauti pe youtube jocurile sa vezi prezentare sa iti faci o idee despre aceste jocuri mie mi s-au parut interesante si inca ma mai joc unele dintre ele.Salutari!

| Chrome_1943 a răspuns:

Fifa 2004 -2010

Nhl 2004-2010

Pes 2007 -2010

Gta IV

Gta San Andreas

Gta vice city

Gta III

18 Wheels of Steel

Euro truck simulator

Need for Speed Underground ( 1, 2 )

Nfs Pro Street

Nfs Carbon

Etc.

Intra aici si gasesti o gramada

http://www.buygames.ro/pc.htm

FunDa Te imploor :D:D:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi aici, eu am gasit jocuri faine http://www.panalu.net/search/label/JOCURI si care merg bine pe orice calculator