| EuDelia a întrebat:

Spuneti-mi niste locuri unde se poate merge cu familia si sa te distrezi, nu deprte de mures. Adica judetele brasov, sibiu, cluj, alba iulia sau bistrita.

Multumesc!

5 răspunsuri:
| AlexX a răspuns:

Uita-te pe net la cetatea din alba iulia au renovato si este foarte frumoasa.

| Leylla a răspuns:

Poti sa te duci la Plaiul Foii cu cortul sau chiar la cabana! Este o priveliste superba: un rau, creasta Piatra Craiului...este incredibil!

| TheHoRror a răspuns:

Salut!
eu sunt din brasov si ti-as sugera sa vizitezi piata sfatului,biserca neagra aflata la cativa pasi de acolo, poarta schei, tampa si multe alte atractii turistice
p.s:am uitat mentionez sa vizitezi si poiana brasov

| PrettyInPink a răspuns:

Ai putea vizita orsul brasov este un loc cu adevarat special si de ce nu moeciu si cheile gradistei.
P.S:daca vei merge in brasoz mergi la aqualandwinking sau parc aventura pentru senzatii extreme

| sergiu_9668 a răspuns:

Buna.Eu tiasi sugere sa mergi la "Baile Turda" sau in "Cheile Turzi" eu am fost si merg cam in fiecare duminica si este minunat. Sper ca team inspirat sa mergi la 1 dintre locurile astea