| PetLover a întrebat:

Spuneti-mi si mie cam cati bani trebuie sa-mi iau in excursie?

Răspuns Câştigător
| Sara_6623 a răspuns:

Pentru o zi cred ca 50 de lei iti ajung;
Pentru 2-3 zile 75-100 de lei;
Pentru 4-5 zile 150-200 de lei;
Si pentru mai mult de o saptamana...300 de lei
E numuai Parerea meawinkinghappy

15 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Buna!
in jur de 50-100 lei.mai mult nu cred ca iti trebuiewinking

| Mentaaaaa a răspuns:

Buna depinde de locul unde mergi intre 70 - 100 de lei.

| IlegalSmile a răspuns:

Heii...

pai cat crezi ca vei cheltui tu happy
De exemplu in ultima excursie mi-am luat un 100 lei si i'am papat foarte repede ca am avut pe ce sa'i cheltui laughing jocuri love struck distractie happy
Acum pe 3 iulie voi merge in tabara am fost in fiecare vara din 2009 si mi-am luat 300 lei la mine si am venit inapoi cu 200 lei rolling on the floor si sa nu uit in strainatate [bulgaria si turcia =]] ]

Cat crezi ca ai nevoie e decizia ta happy

O zi buna!

| 54ndy a răspuns:

Mie îmi trebuia 2 mil, dar luam 3 şi cheltuiam 1, mai bine să ai mai mulţi decât să nu îţi ajungă. depinde şi ce vrei să ţi iei.

| Danyel a răspuns:

Cat mai multi... daca ai!

| spyke321 a răspuns:

Depinde cat stai in excursie de exemplu daca stai o zi ia-ti vre-0 50 lei asa imi iau si eu in fiecare excursie. Sper ca te-am ajutat

| Ionutz_1837 a răspuns:

Bai,pe ce lume traiti? Cica pentru 1 zi 50 de lei ( sau 10 lei dupa cum spune "fredi"), numai un meniu la kfc e vreo 25-35 lei+daca vrei sa vezi un film.Sau pe voi va duce in excursie la inmormantare?

| DothGirl a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa iti faci tu socoteala.Cum ar fi:
-Bani de trensport ( 80 lei) +
-Bani de cheltuiala (40-50 lei sau mai putin)... te costa cam peste 100 lei

| fredi a răspuns:

Depide pe cate zile 1 zi:10, 2 zile:20, 3zile:50, 4zile:70lei

| meandyou199 a răspuns:

Nu trebuie sa fie o suma anume... iti trebuie atatia bani cat sti tu ca ai nevoie si in primul rand de cat timp stai (poate vrei sa iti cumperi si tu ceva pentru tine ca amintire. suc apa, ) sper ca te-am ajutat FUNDA?>

| RominaMaria96 a răspuns:

.Iti trebuie un milion cred eu depinde si unde te duci si ce vrei sa faci cu banii big grin

| mada2396 a răspuns:

Unde pleci in excursie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat crezi tu ca poti consuma si cat crezi ca iti trebuie!

| ovidw a răspuns:

Vrep 50 lei max daca excursie de o zi thinking si daca e tabara de saptamana nu-s vreo 3-4 milioane

| Qwerty26 a răspuns:

Depinde pentru cat timp.