| blackrain a întrebat:

Spuneti-mi si mie locuri frumoase de vizitat, sau de stat asa, intr-un weekend departe de oras... locuri de agrement, poate? un loc linistit, cu peisaj frumos sau cu ceva de vizitat imprejur. si sa fie in romania. mersi

3 răspunsuri:
| Kristtine a răspuns:

Îţi recomand să te duci în Sibiu pentru că acolo ai ce vedea happy

| ioana_5848 a răspuns:

Incearca lacul Colibita din judetul Bistrita-Nasaud. Din punctul meu de vedere e locul perfect pentru a te relaxa, mai ales de a uita de stres si zarva din oras. uite aici un link, ca sa stii despre ce e vorba:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Colibi%C8%9Ba,_Bistri%C8%9Ba-N%C4%83s%C4%83ud
Sper ca ti-am fost de folos.
O zi faina in continuare :)

| AlxMihai a răspuns:

Https://www.facebook.com/blogdegeografie - poti utiliza pagina e super se adauga in fiecare zi locuri foarte frumoase din Romania!