| bmcriss a întrebat:

Spuneti-mi si mie un film de groaza, o comedie si o drama care v-au placut cel mai mult

7 răspunsuri:
| byancacool a răspuns:

Film de groaza-Train
Comedie-Dr.Dolittle 1(1998)
Drama-Twilight(Eclipsa)

| OrochiFan a răspuns:

Groaza SCOOBY-DOO 2
comedie:ice age 1 2 3
drama numere fatale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Film de groaza- 'Drag me to hell'
Comedie- 'The hot chick'
Drama- 'the last song'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz da eu am mai multe preferinte.Vezi si u ce iti place din astea:horror(the grudge toate partile, paranormal activity, shutter 2004 si the ring toate partile), comedie(sex drive, eurotrip, fired up), drama(the curious case of benjamin button, meet joe black) astea sunt doar cateva din filmele mult apreciate de mine.Si sper sa iti placa si tie.

| MissSmile a răspuns:

Jennifer's body cu Megan Foxwinking smug

| EmdYYY a răspuns:

Film de groaza- Drag me to hell

Comedie- Placinta Americana

Filmele de drama nu imi plac

| T33L a răspuns:

Iti recomand toate cele 5 scary movie-uri happy