| JustMeFlory a întrebat:

Spuneti'mi si mie va rog o carte(in engleza)poate fii o povestire, un roman! orice! ca vreau sa invat mai multe cuvinte in engleza, si vreau sa invat sa vorbesc mai bine aceasta limba.

6 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

'Catcher in the Rye'-salinger.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Fight Club de Chuck Palahniuk sau seria Twilight de Stephenie Meyer.

| adeana a răspuns:

Mie mi-au fost de ajutor niste lectii de pe net. scrie "english lesson" pe youtube sau in google si gasesti acolo ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romeo si Julieta.Am luat-o de la biblioteca. E super pentru ca un fragment este in engleza iar al doilea traducerea luiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mergi la Biblioteca Centrală de la tine din localitate și găsești cărți în limba engleză cu duiumul (literatură engleză, cărți de învățat limba și gramatica engleză).
Timp să ai.
Pa, pa.