| Marina_4164 a întrebat:

Spuneti-mi si mie voi cand va plictisiti si stati acasa ce faceti?

Fundita:d

5 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Ma joc la pc...ma uit la televizor vb intr-una cu prietenele la tel...mai mananc ma mai joc ma fac frumos( ma machez imi dau unghiile cu oja) si mai multe

| 3ntzz a răspuns:

Buna!
Ori imi numar dintii...
Ori ascut creioane
Ori calculez cate zile mai sunt pana la urmatoarea vacanta...
Ori intru pe computer pe www.tpu.ro si dau funda;)
Ori raspund la intrebari ca sa primesc funda...
Orikum ai ce face :-J
aaa concluzia : fundita :D?

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Ma joc pe calc jocuri online sau il chem pe iubitumio sa facem ceva impreuna.

| Dark89 a răspuns:

Ma uit toata ziua la filmehee heesau dorm.

| me_7329 a răspuns:

Pai eu cand ma plictisesc imi sun prietenele si vb cate 2-3 ore laughing si asa nu ma plictisesc sau ma uit la tv asc muzica imi fac poze laughing vad eu