| lol1232 a întrebat:

Spuneti si mie nume de jocuri care te ajuta sa inveti engleza sau franceza dau funda!

Răspuns Câştigător
| Deea a răspuns:

Rosetta stone pe engleza...este un fel de program foarte foarte bun.il poti downloada de pe net. Pe mine m-a ajutat foarte mult. e de la nivel ninim de limba engleza pana la cei avansati.

1 răspuns:
| spank17 a răspuns:

Engleza - rpg-uri gen Kotor, WoW, Gothic, Risen. Jocuri in care ai de facut dialoguri. Franceza probabil tot la fel, daca esti la inceput inceput n-am idee.