| qLoveSmileღ a întrebat:

Spuneti-va parerea despre Justin Bieber.hee hee

15 răspunsuri:
| TheLastDancer15 a răspuns:

Are voce buna. hciar foarte buna. nu stiu de ce toti in cred gay, din moment ce e impreuna cu Selena Gomez. eu nu prea cred ca e laughing. in fine, asta e parerea mea! pa

| kimmii a răspuns:

Pai acum a inceput sa imi placa dar in urma cu ceva timp nic nu vruiam sa au de el chiar daca nu stiam mai nimic despre el, dar auzisem de la prietenii mei ca e un gay, pokiemon, n-are voce si chesti din astea de m-a facut sa nu imi placa deloc chiar daca eu nu stiam bine cine sau ce muzica canta dar acum char am mai ascultat ceva muzica si am citit despre el si mi se pare super adica nu e asa cum zic alti care nu il suporta sau mai ales gay (ce porcarie doar e cu selena) funda?

| ArinaMK a răspuns:

Gay.

| AlexSM86 a răspuns:

Intrebarea asta imi aduce aminte de bancu ala despre concursu de injuraturi tongue

| eu_7950 a răspuns:

Lui sora-mea ii placebig grin totusi unele melodii sunt reusite(nu toate), baby nu imi place, in schimb go down to earth sau asa ceva e ok. eu sunt baiat, recunosc ca nu e idolul meulaughing, da' unii il copiaza si zic:"justin bieber" e cel mai mare gay, etc. sincer nu cred asta, deoarece el e cu selena(asa mi-o zis soramea). app:unii il copiaza prin faptul ca isi lasa pantalonii sa le atarne ca naiba si isi misca capu' intr-o parte, sa-si dea parul' din ochi(sau sa atraga priviri). funda?batting eyelashes

| anonimul a răspuns:

Nu-mi place nici numi displace

| dyadyanadya a răspuns:

Nu am inca o parere despre el dar ador melodia never say never

| dyadyanadya a răspuns:

Nu am inca o parere despre el dar nu cred ca este gay, oricum ador melodia never say never.

| LastChance a răspuns:

Mi se pare unu` din starurile ajunse faimoase peste noapte fara pic de talent. Un copil rasfatat, afon. Nimic mai mult.

| alex_9859 a răspuns:

As spune-o dar nu mai am hartie igienica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E preferatul meu...este cel mai frumos, cel mai cool si canta super...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-as vrea sa te supar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nimic cu el mi se pare caci chiar are talent avand in vedere caci stie sa cante al mai multe instrumente si are voce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E preferatul meu...este cel mai frumos, cel mai cool si canta super,,,, da asata cand o-i stii cine e alalaughingGYASTIN BIBERON

| ElChino a răspuns:

Ma abtin