| SilentRain a întrebat:

Stie cineva cam cat m-ar costa un tatuaj de genul asta? >---
...muzica.jpg

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bipolara esti si bipolara vei ramane Anisia laughing

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu cine e Anisia, n-am intalnit-o niciodata cred ca ma confunzi iar...
Pe mine ma cheama Vasilica si am 34 de ani, draga mea laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Esti de fapt un gay virgin de 54 de ani. MAcar taci...

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Acum ma confunzi cu Ray laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Eu cand vad o notificare de la tine > http://replygif.net/835

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Nu m-am putu abtine, imi pare rau dar tu stii deja ca mint laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Tu chiar esti dusa rau cu pluta.

| barsanclaudia a răspuns:

Eu mi-am facut o cruciulita pe degetul aratator, si semnul zodiei mele pe incheietura mainii drepte, iar ambele m-au costat 50 de lei. Depinde la cine iti faci, si depinde cat de mare vrei sa fie. Eu zic ca pana in 50 de lei, maxim, ar trebui sa fie. :*