| Mad1 a întrebat:

Stie cineva cat timp se urca la canaraua fetii din locul de unde se lasa masina? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Demidol a răspuns:

Acum aflu si eu de Chiliile rupestre de la Canaraua Fetii. M-am uitat pe Google maps. Dupa indicatiile lor poti merge cu masina pana foarte aproape de schitul Sf, Gherman. De acolo mai sunt cateva minute. Dar daca lasi masina in satul Baneasa, ai de mers cam doua ore.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Am citit intrebarea de vreo câteva ori dar tot n-am ințeles, poate reformulezi

| Mad1 explică (pentru sierra1):

Asa se numesc grotele din dobrogea..canaraua fetii si nu stiu cat timp se merge pe traseu pana la ele din punctul care nu se mai poate urca cu masina

| sierra1 a răspuns (pentru Mad1):

Aha, acum am ințeles. Sorry da' n-am fost pe acolo...