| Anonim_4628 a întrebat:

Stie cineva cum pot trece de misiunea cesar vilapando din gta san andreas? Inainte treceam dar acum nu imi mai apar tastele pe care trebuie sa apas.Stiti cum pot rezolva problema? Va rog ajutati-ma. Apropo, credeti ca este de la cheaturi? Raspunsul cel mai folositor primeste funda.

3 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

Daca e aia cu lowridele de la gara, cred ca chestiile alea vin aleatoriu si oricum chiar daca ai sti pe de rost ce sa apesi nu cred ca ar merge.
Problema ta poate fi o problema video, incearca sa te joci cu setarile de prin GTA, ia-ti ultimul driver la video, sau poate trebuie sa setezi ceva de HUD de prin meniuri.
HUD - Heads Up Display, gen bara de viata, banii, arma, etc.

| iakelclaudiu a răspuns:

De obicei chaturile incurca storyline'ul jocului.
In San andreas nu prea cred ca sunt "cheaturi" din joc, nu folosesti nici un trainer sau ceva de genu.

Daca nu iti apar tastele care trebuie sa le apesi incerca sa faci misunea de la inceput. daca nici asa, atunci iesi din jos [nu salva] si intra din nou si incerca misiunea. Si eu mai pateam ca nu isi sunt oamnei in punctul in care trebuia sa ajung si o luam de la capat.

O fi vreun bug si la tine cu misiunea asta.

| yourcrys a răspuns:

Pai da este de la cheaturi, primes funda?