| deefny_8061 a întrebat:

Stie cineva cum se instaleaza Sims 3?

Răspuns Câştigător
| Deyutza a răspuns:

Ai nevoie de programul DAEMON ca sa il instalezi. Downloadeaza-l de pe net(jocul si programul) si apoi trimite-mi un mesaj ca iti explic oke?

5 răspunsuri:
| Deyutza a răspuns:

Intra acolo pe TPU dreapta ai o lista si dai pe mesaje si vezi ca tiam trim un mesaj scrie id-ul tau si dai trimitere!

| thisissolawl a răspuns:

Cu daemon, eu asa mi l-am instalat si se instaleaza destul de usor

| deefny_8061 explică:

Gata l-m dowloandat acum ce fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Animalutz10 a răspuns:

1.Downloadezi imaginea ISO
2.Montezi cu Daemon Tools
3.Instalezi
4.In "My Computer" unde e Local Disk D iti arata o iconita care o ai pe si pe Dekstop pentru a rula jocul si dai click DREAPTA pe ea si cauti pe acolo Explore si acolo e un folder CRACK si copiezi continutul in folderul unde ai instalat jocul!