| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum spargi o parola de mess?
Vreau doar raspunsuri de la cei care au reusit sa sparga parole.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| JordanMichael a răspuns:

Iei pe ocolite persoana, ii dai ceva de baut...si la un moment o intrebi care e parola. nu da gres...

7 răspunsuri:
| TheAvenger a răspuns:

Vrei să te faci hacker, ai? laughing

| Deliα a răspuns:

Eu stiu dar nu iti spun din anumite motive. Daca spargi parole te prinde politia si faci puscarie.Nu zic prosti cineva a spart parola unei prietene de a mele si politia l-a gasit si a facut puscarie.

| vladelvis a răspuns:

Sunt niste aberatii nu cred ca exista programul asta!

| ParadoxRO a răspuns:

Sunt programe de "spart" parole dar nu le vei găsi niciodată pe ...net

| dishea a răspuns:

Eu o sparg cu Ciocanul, ca si nucile.Acum depinde si ce PC ai ca nu pe orice PC functioneaza.

| pisi361 a răspuns:

Exista un program anume, dar nu mai stiu cum se numeste

| Skizzi a răspuns (pentru pisi361):

Daca-ti amintesti, te rog frumos sa scrii cum se numest.