| DianusIoana a întrebat:

Stie cineva daca Gradina botanica din Iasi se poate vizita iarna? As vrea sa ma duc saptamana viitoare.

7 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Da, sigur ca se poate vizita si iarna.
Este deschisa in toate cele 7 zile ale saptamanii, de la ora 9:00 pana la ora 16:00.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost prin Gradina Botanica ca eu sunt din Iasi si nu prea ai ce vizita.Se poate vizita doar ca nu prea o sa iti placa.

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe bune, ai vizitat-o vara sau iarna, eu nu cred ca vorbesti serios e una dintre cele mai frumoase din tara!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Simpatic):

Nu e ca si cum te-ai duce in Gradina Raiului.

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar aici de Rai vorbeam? de Maldive ori Insulele Caraibe?

| AndrElle a răspuns:

Se poate vizita și iarna, urmărește programul.

| Iulia2626 a răspuns:

Da, se poate vizita doar că serele și tot ce e înăuntru este închis din cauza pandemiei, e dragut și afară dar acum nu prea ai ce vedea, dar da este deschis și se poate vizita