| Anonim2796 a întrebat:

Stie cineva daca in Princess Club Bucuresti se poate intra la evenimente si ca minor? (17 ani)

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Poți intra dar nu vei avea voie să consumi băuturi alcoolice fiind minor din câte știu.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este legal sa intrii in cluburi, puburi, crasme, discoteci sau restaurante neinsotit, sub 18 ani.
Daca esti prins, primesti si tu amenda si patronul restaurantului sau clubului.

| Sofer a răspuns:

Poți întra man.

| sofisis a răspuns:

Da. Nu iti cere nimeni buletin la intrare iar daca te ajuta si fata, cu atat mai mult.