| TheoP a întrebat:

Stie cineva daca Liam Payne de la One Direction si Danielle Peazer s-au impacat ori s-au despartit iar pentru ca am vazut pe un site ca s-au impacat iar, dar nu am vazut poze cu ei impreuna

4 răspunsuri:
| TheoP explică (pentru duuh):

Nu am intrebat daca va intereseaza am intrebat daca stiti. Daca nu va intereseaza nu raspundeti si gata asa ca SHUT THE FUCK UP!

| OneDream a răspuns:

Liam s-a despartit de Dani luna trecuta(mai). Avand in vedere ca si anul trecut in decembrie s-au despartit dar din fericire s-au impacat repede dupa cateva zile.Dar acum chiar s-au despartit pe bune.Deja de o luna sunt despartiti deci clar sanse de impacare au declarat ei ca nu mai exista.

| lolo2 a răspuns:

Eu stiu ca liam e singur