| blairelovesmusic a întrebat:

Stie cineva daca mai exista pufuletii Gusto? De unde as putea sa-i cumpar? #Nostalgie

Răspuns Câştigător
| Skarr a răspuns:

Aia in punga transparenta? Normal ca exista. Se gasesc la majoritatea magazinelor.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In toate magazinele alimentare. Ieftini si buni. Ai intrat in vreunul pana acum? A, dar tu esti Alien, pe la voi nu aveti asa ceva.

| blairelovesmusic explică (pentru darrio2007):

Tu ai auzit vreodată de cyber-bullying? Bine înțeles că nu. Terra te urăşte.

| darrio2007 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Am auzit, asta vrei sa faci cu acest comentariu?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sunt și la Profi, și la Carrefour, și la Mega Image... Trebuie să rogi un angajat din magazin, să te ajute, dacă tu nu-i găsești.

| Catrice a răspuns:

Daca te referi la aia cu surprize...nu am mai văzut sad

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Bine inteles ca mai exista ii gasesti la orice magazin ii cumperi si ii bagi in gurita https://www.youtube.com/watch?v=wcinzmfZeCc

| Mirel4412 a răspuns:

Nu stiu de unde iti faci tu cumparaturile sau poate nu esti in Romania. Da, se gasesc in orice magazin, au acelasi gust ca acum 10 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La alimentare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In supermarketuri, la raionul de covrigi, pufuleti, diferite snacksuri

| Adrian5575 a răspuns:

La orice magazin.