| Adredemesconf a întrebat:

Stie cineva de aici toate statiunile de pe litoralul romanesc?batting eyelashes
P. S.:pe toate!
O zi frumoasa!

8 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Constanta,

Mamaia,

Eforie Nord
Costinesti
Neptun
Saturn
Olimp
Venus
Mangalia
Eforie Sud
Vama Veche,
Cap Aurora

2 Mai, jupiter

| Adredemesconf explică:

Am intrebat ca sa vad daca le stiu bine, nu am intrebat ca nu aveam ce face sau cevatongue

| Adredemesconf explică:

Multumesc tuturor care mi-au raspuns, si nu si-au batut joc de intrebarea mea, cum ar fi @Bogdan,@pustiulred si @Mini.
Pentru @Mini:
Daca aveai ochii vedeai deasupra ta raspunsul meu, cu privire la ceilalti 2 care nu au avut bun simt, dinaintea ta.

| KeepCalm a răspuns:

Navodari, Costinesti, Mamaia, Neptun, Saturn, Eforie Nord, Eforie Sud, Olimp, Venus, Mangalia, Jupiter, Vama Veche, Cap Aurora, 2 Mai

| DenisIonut01 a răspuns:

Sincer? cred ca ai probleme rolling on the floor

| Alle_1389 a răspuns:

Constanta
Mamaia
Eforie Nord/Eforie Sud
Costinesti
Neptun
- Olimp
Jupiter
Cap Aurora
Venus
Saturn
Mangalia
2 Mai
Vama Veche
Astea sunt toateee
; xxx

Funda?

| Mini_7520 a răspuns:

Ce`ti imaginezi? raised eyebrows ca esti singura din tara care stie toate statiunile romanesti sau cum? rolling on the floor

| Bogdan_3559 a răspuns:

Habarnam