| judygreer a întrebat:

Stie cineva de ce imi iese de pe mail automat, imediat cum intru. confused

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca din nou. Daca nu vrea, e posibil sa ai un virus.Si la mine mai face asa dar foarte rar.

| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Poate ca ai un computer virusat, sau poate e vreo defectiune in ceea ce priveste mail-ul.

| alex1991 a răspuns:

Vezi in setarile browserului ca e setat sa nu accepte cookie, asa mi-a facut si mie odata, trebuie sa intri in setari si sa bifezi sa accepte nu mai stiu exact unde:d