| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva in cat timp se livreaza o carcasa de telefon prin Standard International Shipping din Hong Kong in Cluj-Napoca?
Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

3 saptamani, o luna.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

E atat de speciala carcasa de nu o gasesti in tara?

| frikk a răspuns:

Ma rolling on the floor))))))))))rolling on the floor))) mir ca nu ai facut comanda la un chibrit rolling on the floor))))doamne.

| denisa123456 a răspuns:

Parerea mea este, sa nu ai incredere in produsele facute de chinezi, ca poti lua teapa.

| theoblaster a răspuns:

Nu merita sa o cumpar de aici,cea mai ieftina care am gasit-o era la pret dublu.
Si e carcasa e cu capac,ecarn si tastatura.
In plus, decat sa dati raspunsuri tampite la o itrebare, mai bine ati tacea, ca oricum nu rade nimeni, nu sunteti amuzanti si nici nu ajutati.