| alexandra19961996 a întrebat:

Stie cineva niste carti cu vampiri de dragoste in afara de twilight si de academia vampirilor?:* daca se poate sa nu fie pe volume si sa le pot downloada. sau macar dati-mi niste idei. multumesc:* dau funda :X

3 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Eu am citit Vampire Diaries, este destul de interesanta, dar est o serie (sunt mai multe volume). Succes la citit!

| Denis505 a răspuns:

Incearca toate cartile the vampire diaries (jurnalele vampirilor) sunt super, eu le-am si citit si am vazut si serialul, ma rogh acum e la sezonul 4 ep 18, trebuie sa apara 19 love struck sper ca ti-am raspuns si funda daca iti plac cartile happy

| StefanAtreides a răspuns:

Păi... "Jurnalele Vampirilor" - însă are destul de multe volume, dar scurte. Seria asta a avut succes la public, însă mie nu mi-a prea plăcut.
Şi am mai auzit de "Domnişoara Christina" de Mircea Eliade. Tot cu vampiri. Însă cartea aceasta e mai "filozofică", dacă pot spune aşa.

Succes!