| Gabi_7072 a întrebat:

Stie cineva secrete in jocul SPORE facut de Maxis? Imi place jocul foarte mult si vreau sa stiu secrete (nu coduri). happy

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Daca vrei coduri misto intreaba-ma.
Un secret ar fi ca daca te aliezi cu Grox vei primi o nava de viata 3600 puternica(este adevarat ca am incercat si la toate imperile le scade 200 la relatie)
Galactic Core este si el un secret. Cand intri inauntru il intalnesti pe Steve si primesti o unealta care o folosesti de 42 de ori sa faci planete de T3. E mai complicat dar voi posta un film pe youtube si iti voi da adresa.

| AlexSadik a răspuns: