| amy_5949 a întrebat:

Stie cineva site-uri unde gasesti png-uri? Dar png-urile sa sie cu Miley Cyrus, Jonas Brothers, Selena Gomez, Demi Lovato si celelalte vedete de pe Disney! Va rog...hai ca va spun si eu niste site-uri unde ati putea gasi destul de multe png-uri!

Răspuns Câştigător
| andruttza97 a răspuns:

Buna stiu eu
http://www.officialpsds.com/
http://girllworld.webs.com
si daca vrei da add la id meu andruttza97 si iti dau eu am peste 300:D

4 răspunsuri:
| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Domnișoară, Miley Cyrus, Jonas, Selena sau Demi nu te-au născut, nu te-au crescut și nu stau lângă tine acum. Îți sugerez să termini cu obsesia aceasta, te afectează pshihic, cât și fizic dacă stai cu zilele la calculator privind png-uri cu vedetele acestea. Ți-aș sugera să acorzi mai mult timp familiei tale și să te bucuri mai mult de realitate.
Safir, mulțumesc pentru susținere.

| kaTTsu a răspuns:

Draga amy, tin sa te anunt ca nu Miley Cyrus, Jonas Brothers, Selena Gomez sau Demi Lovato "iti da sa mananci" ci parinti tai, care ar trebui sa ii pretuiesti mai mult decat niste vedete sterse din fundal. Tare curios as fi daca tipi de la jonas brothers ar vrea sa faca un "stage vs stage cu mine" tare curios sunt de valoarea lor happy ca am vazut, ca acordurile si sunetele joase le scot foarte frumos ei pe pc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap eu jthiu
E un site care imi place mult cu multe png-uri.Eu pe toate le iau de acolo si imi mai si fac singura oricum numele site-ului este forumacasa png-uri asa trebuie sa scrii pe google.