| andreilucian2010 a întrebat:

Stie cineva un progame de tras pe cd exista in afara de nero!

Răspuns Câştigător
| Gabystelistu95 a răspuns:

CdBurnerXP: http://cdburnerxp.se/? lang=ro

7 răspunsuri:
| Smackdown a răspuns:

Brasero

| Smackdown a răspuns:

Dar cred ca merge doar pe linux.il ai cu linux-ul!

| kllass a răspuns:

Ce ti-a recomandat Gaby, e foarte bun.Si usor si mai bun decit Nero. E user friendly.

| danutzzz1992 a răspuns:

Nu iti trebuie nici un fel de program poti sa faci operatiunea asta si din pc, bagi cd gol si ai niste optiuni; deci daca vrei sa pui niste poze, muzica, documente(word, power point etc) si orice altceva mai simplut chiar si jocuri nu dar nu foarte mari pot fi scrise cu ajutorul calc. fara nici un fel de program!

| mirella25 a răspuns:

Roxio, Cyber DVD, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codemaster Games