| andreilucian2010 a întrebat:

Stie cineva un program free cu care sa pot taia o parte dintr-o melodie?

Răspuns Câştigător
| Suzy a răspuns:

Http://www.nch.com.au/wavepad/masters.html
scrie la email ceva pe`acolo la prostie nu uita sa pui la sfarsit "@yahoo.com"

sper ca m`am facut inteleasa
:)

pa pa

5 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Atomix Mp3... foarte usor de folosit. happy

| iri a răspuns:

Eu folosesc Audacity. E un program usor de folosit si practic. http://download.cnet.com/Audacity/3000-2170_4-10058117.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://audacity.sourceforge.net/ nu este foarte greu de folosit:D Primesc fundita?¿

| SCUFY a răspuns:

Iti dau eu programul.Adresa mea de mail este negurastefan@yahoo.com,da-mi un mail cu adresa ta si ti-l trimit imediat.Astept o fundahappy