| sweetcat95 a întrebat:

Stie cineva unde as putea gasi subtitrarea de la filmul The Runaways? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au aparut pe regielive in sfarsit! http://subtitrari.regielive.ro/the_runaways-14613.html poftim!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intra pe www.subtitrari.exsto.ro! Aici gasesti toate subtitrarile, aparute in limba romana sau oricare alta (va trebui sa le dezarhivezi cu ajutorul WinRAR).
Bafta!;)

| Ally.Bee ♀ a răspuns:

Eu am cautat pe net si nu e. poate nu a aparut in romana happy mai asteapta ceva timp. baftahappy