| DaDuSH a întrebat:

Stie cineva vreun cod la sims 3 ca sa nu mai imbatraneasca simsi?

2 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Buna.Nu exista cod pentru asta.Dar, o poti opri de la optiuni.Deci.Dai la optiuni>apoi dai la rotitele alea.Si mai jos iti va aparea o casuta iar in dreptul ei scrie Enable Aging (sau ceva de genu).Eh, daca tu vrei sa nu mai imbatranesti, debifeaza casuta.Iar daca vrei las-o bifata.

Pa-pa!

| theorizer a răspuns:

Nu ai nevoie de cod, trebuie sa intri la optiuni, la setari, sau cum se numesc, si cauti locul de unde le poti schimba durata de viata. Cred ca e pe acolo o optiune "let them be", glumesc, dar oricum e o optiune de genul asta.