| Ser9iu a întrebat:

Stiti ceva jocuri gen delta force? Adica sa fie cu razboi si arme normale nu ca in halo. sau porcari din alea...

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Salut, eu recomand Black ops e din razboiul rece si vietnam dar merita jucat e mult mai bun decat modern warfare 2 chiar si in mod online ai mai multe sanse sa urci de rang la experienta, si in modul istorie il vezi pe john kennedywinking la pentagon

| Sill a răspuns:

Call of duty:
-Modern Warfare
-Modern Warfare 2
-Black Ops
Astea is cele mai bune jocuri cu actiunea plasata in timpul unui conflict militar sau politic(si de asemenea sunte cele mai avansate din punct de vedere grafic, din seria Call of Duty ma refer)
Modern Warfare 1 recunosc ca nu l-am jucat dar 2 este superb mai ales cand te duci cu mercenarii aia si macelaresti un aeroport moscovit(esti sub protectia SUA)
Black Ops a aparut pe 9 luna asta si il instalez acum
P. S:Halo nu e o porcarie este tiparul industriei FPS-urilor cu actiunea in viitor

| Sill a răspuns:

@Iceman
Black Ops pana acum m-a lasat rece. Povestea este subreda si misiunile sunt structurate cam de-an p***a.La Modern Warfare 2 simteai mereu adrenalina si erai captivat de fiecare actiune, pe cand aici nu simti nimica

| Raluuuuu a răspuns:

Canter striaic...

| MrHaipa a răspuns:

Sniper elite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi...incearca cs1. 8 sau battlefield.Halo e super tare nu e porcarie, e oviziune a viitorului.