| bodo1234 a întrebat:

Stiti cum schimb si eu tema la samsung galaxy 5? vreau sa schimb tema nu imaginea de fundal daca stiti plzz spuneti-mi. fundabig grin

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Daca te referi la launchere, cauta SPB Shell 3D, sunt de parere ca-i cel mai tare, si merge si fluent.
Insa ai nevoie de root si terminal pentru a-l crackui.
uite-un tutorial pentru crack daca ai root la telefon facut: http://forum.softpedia.com/....../index.php

1 răspuns:
| Aℓex a răspuns:

Du-te la setari apoi la Ecran si lumina apoi pe Stil meniu principal si faci acolo nu stiu daca e asa, dar la Samsung corbylove struck asa e.incearca! dai funda?