| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva ce mijloace de transport (trenuri, autocare) sunt intre Sibiu si Vaslui? Imi puteti recomanda vreo firma? Stiti cam cat este un bilet? N-as prea vrea sa merg totusi cu trenul, exista vreun Rapid pe directia aceea? Multumesc!

1 răspuns:
| oareunde a răspuns:

Un singur tren exista Sibiu - Vaslui
Accelerat, numarul 1751, plecare(Sibiu): 20:14; sosire(Vaslui): 07:17. durata 11:03, distanta: 548km.
pretul intreg este de 59 ron.

Iar inapoi, este Acceleratul cu numarul 1664, plecare 11:53 din Vaslui, si ajunge la 23:13 in Sibiu.