| TheBigWolf a întrebat:

Stiti cumva daca gasesc in dragonu rosu, europa, chitara hawaiana ukulele?

1 răspuns:
| Kankuzu a răspuns:

Salut.Poate ti se pare stupid.Am 12 ani si cand la ukulele iti pot da niste sfaturi... Daca vrei sa iti cumperi ukulele sunt mai multe tipuri de ukulele tenor si sopran eu am sopran dar e mai popular tenor poti sa iti iei de la un magazin de muzica in val de 300-1000 lei(ceva de pro) sau 100-200 de lei (ceva de jucat)daca mai ai alta intrebare spune... Fundita?big grin