| brunetteee a întrebat:

Stiti cumva daca se poate sa restrictionez/ redirectionez un numar, sa numai primesc sms /apeluri de la acel numar?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Intră la setări.
Acolo ai opţiunea restricţionare apel.

| Sly a răspuns:

Depinde ce telefon ai. La JURNAL APELURI (INREGISTRARI) dai pe ce apelant vrei, apoi setari jos... si blocare apel sau mesaj.

| Sasha203 a răspuns:

Buna! Eu am telefon Samsung C3300 si la setari apel am "respingere automata". Din cate stiu, toate telefoanele Samsung au asa ceva (cred). Celelalte telefoane care nu au ( si sunt mai "performante") o pot descarca!